Firma FABO specjalizująca się w transporcie, logistyce i spedycji działa na rynku Polskim od 1994 roku. Od początku naszego istnienia sukcesywnie stawiamy czoła wymaganiom stawianym przez prężnie rozwijający się rynek transportu i spedycji oraz naszych klientów. Rok 2005 dla naszej firmy był rokiem wielkich zmian. Rozbudowaliśmy naszą flotę oraz zaczęliśmy inwestycję w nową siedzibę. W roku 2007 z dumą przenieśliśmy się do nowo wybudowanej siedziby w Strefie Rozwoju Gospodarczego w Stanowicach pod Oławą.

Na chwilę obecną flota naszych aut liczy kilkanaście nowoczesnych i ekologicznych (emisja spalin EURO5) samochodów wyposażonych w nadajniki GPS. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem na rynku usług spedycyjnych i transportowych. Z naszymi usługami działamy na terenie całej europy. Posiadamy niezbędne certyfikaty i uprawniania wymagane m.in. do transportu art. spożywczych oraz przewozów materiałów niebezpiecznych ADR.

Do dyspozycji naszych klientów posiadamy nowoczesny magazyn o powierzchni 2000m2 przystosowany do przechowywania art. spożywczych (wdrożony system HACCP) oraz niezbędny do serwisowania samochodów ciężarowych warsztat.

Naszą domeną jest szybkość działania, rzetelność w powierzonych nam zadaniach oraz krótkie terminy realizacji. Zapraszamy do współpracy.